Răspuns :
2h50 min+3 3/4h=2h 50min+ 3h45min= 5h95min=6h 35 min
Sper ca te-am ajutat. Succes!
Sper ca te-am ajutat. Succes!
= 5h (50+45)min= 6h 35min
------------------------------------------
------------------------------------------
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Fizică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!