Răspuns :
O prajitura costa 9 lei,Alina cumpara 5 asta inseamna ca 9 ori 5=45 de lei
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Limba română. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!