2kg crap....3 kg stiuca.....280 lei si 3 kg crap......2 kg stiuca......245 lei. Cat costa un kg crap si cat unul d-e stiuca. Sa se rezolve prin metoda de comparatie.
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!