👤

400cm+27dam+2hm cati m

Răspuns :

400cm=4m
27dam=270m
2hm=200m

4+270+200=474
400cm+27dam+2hm=
4m+270m+200m=
=474m
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!


Ze Studies: Alte intrebari