👤

a) lungime: 34.000cm
b) capacitate: 200 ml
c) masa: 1,2 t
d) arie: 0,5 km cum


Răspuns :

34.000 cm = 340 m
200 ml = 0.2 l
1.2 t = 1200 kg
0.5 km = 500 m
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!


Ze Studies: Alte intrebari