Răspuns :
P=2 W
t=2 h=7200 s
L=?
L=P·t
L=2 W·7200 s
L=14400 J=14,4 kj
sper ca tam ajutat
t=2 h=7200 s
L=?
L=P·t
L=2 W·7200 s
L=14400 J=14,4 kj
sper ca tam ajutat
Vă mulțumim că ați accesat site-ul nostru dedicat Fizică. Sperăm că informațiile furnizate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Vă așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați la favorite!