👤

Observa preturile afisate de o agentie de turism si caluleaza costurile excursie pt toti elevii din clasa ta: Suntem 16 colegi in clasa.

EXCURSIE DE 1 ZI :

transport + masa : 112 lei
intrare la obiective turistice : 34 lei
Va rog, urgent !
DAU COROANA